Marek Sierocki to jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy i prezenterów muzycznych. W latach osiemdziesiątych i na początku dziewięćdziesiątych był discjockey’em w warszawskim klubie Hybrydy. W połowie lat osiemdziesiątych rozpoczął współpracę z Polskim Radiem. Prowadził audycje w programie III i IV Polskiego Radia. Od roku 1986 do dziś prowadzi kącik muzyczny w Teleexpressie. W latach 1992 – 1997 był redaktorem naczelnym polskiej edycji magazynu młodzieżowego Bravo. W latach 2000 – 2004 był szefem Redakcji Rozrywki Programu Pierwszego TVP oraz dyrektorem artystycznym Festiwali w Opolu i Sopocie.

Marek Sierocki jest autorem książek: „Gwiazdy Pop & Rock” i „Depeche Mode” i „Muzyczny alfabet od Abby do Zucchero”. Jest też twórcą serii składanek płytowych: „Something Swingin”, „Przeboje zawsze młode”, „I Love.." oraz „Swingin’ Again”. Wiele z tych albumów zyskało status platynowych i złotych płyt. Od 2007 roku prowadzi autorskie audycje w radiu Vox FM.

Od końca lat siedemdziesiątych Marek Sierocki prowadzi dyskoteki, bale i imprezy muzyczne. Jego specjalność to muzyka lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Dysponujemy własnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.


Zapraszam do współpracy